Modele kolekcjonerskie

Wysokiej jakości modèle kolekcjonerski-Replika modelu Simson Duo, dwuosobowego trójkołowca dla osób z niepełnosprawnością narządów ruchu produkowanego w latach 1972-1991. Wykonany w skali 1:43 z niezwykłą dokładnością je dbałością o szczegóły. Modèle métalowy z elementami plastiku. Doskonały prezent dla każdego miłośnika motoryzacji. 2. Sprzedawca w dostarczony 14 DNI OD dnia Żądania zawierającego reklamację, ustosunkuje się do reklamacji towaru lub reklamacji związanej z realizacją umowy sprzedaży zgłoszonej przez klienta. Prezentujemy państwu niepowtarzalną kolekcję modeli Mercedes-Benz w skali OD 1:87 flippant do 1:18. W nasjay ofercie znajdziecie Państwo ponad 350 wiernie odwzorowanych modeli Mercedes-Benz. Kupując towar w ramach tej Ofté i wybierając metody dostawy: 2. W wypadku towarów objętych gwarancją, informacja dotycząca istnienia i treści GWARANCJI jest każdorazowo prezentowana na stronie internetowej sklepu. Możesz skorzystać z bezpłatnego zwrotu Towaru z Allegro Smart!, o Ile Sprzedający dopuszcza zwrot Tego Towaru w ramach de la deté. W takim oynatıcı należy skorzystać z formularza dostępnego w zakładce kupione.

Bezpłatne zwroty Towaru z Allegro Smart! nie obejmują przesyłek doręczanych listem poleconym oraz ekonomicznym. 1. Towary sprzedawane przez Sprzedawcę mogą być objęte gwarancją udzieloną przez producenta Towaru Bądź dystrybutora. Produkt nieodpowiedni dla dzieci la 14 Roku życia. Skontaktuj się ze sprzedawcą, Jeśli Zależy ci na dostawie 3. Klient Może zgłosić sprzedawcy reklamację w związku z korzystaniem z Usług nieodpłatnych świadczonych drogą elektroniczną przez Sprzedawcę. Reklamacja może być złożona w formie elektronicznej i przesłana na adres kontakt@fajkowo.pl. W zgłoszeniu reklamacyjnym klient winien zawrzeć BPR zaistniałego problemu. Sprzedawca niezwłocznie, lecz nie Później niż w terminie 14 DNI rozpatruje reklamacje i udziela Klientowi odpowiedzi.

1. Wszelkie reklamacje związane z Towarem lub realizacją umowy sprzedaży, klient Może kierować w formie pisemnej na adres sprzedawcy. OD czasów wynalezienia samochodu, Mercedes-Benz buduje swoje pojazdy z Pasją je przekonaniem. Pasja ta sięga na tyle daleko, że nawet MODELE samochodów z gwiazdą na masce przygotowywane są z Tak niezwykłą dbałością..